جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو

جابجایی زمان اعزام زائران عمره به حج

جابجایی زمان اعزام زائران عمره به حج

در این بخش از وب سایت فیش مکه به سراغ یکی دیگر از اخبار مهم رفته ایم.رییس سازمان حج و زیارت جناب آقای سید عباس حسینی تاکید کردند که زمان سفر اولین کاروان حج عمره به سرزمین وحی از 28 آذر به 13 دی ماه تغییر کرده است.

 

رییس سازمان حج و زیارت :

رییس سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه جابجایی اعزام کاروان های عمره مفره با هدف ارائه فرصت بیشتر به زائران برای آموزش و انجام برخی اقدامات اولیه تغییر یافت، گفت: بر همین اساس اولین کاروان زائران عمره مفره به جای ۲۸ آذر در روز ۱۳ دی ماه ایران را به مقصد سرزمین وحی ترک خواهند کرد.

زائران و عاشقان سفر حج و خانه ی کعبه پس از 9 سال بلاخره میتوانند به این سرزمین مشرف شوند و تمامی افرادی که سال هاست چشم به انتظار این سفر بوده اند حالا خبر خوشی برای آنهاست.فقط توجه کنید که حتما از زائرین عزیز درخواست داریم تا حتما از اخبار حج بی اطلاع نبوده و به صورت مداوم آنرا پیگیری کنند تا مبادا از اطلاعیه ها و اخبار غافل بمانند.سفر اولین کاروان حج عمره از 28 اذر به 13 دی ماه تغییر کرده اما بقیه موارد و اصول و نکات همگی پابرجا هستند.

 

رییس سازمان حج و زیارت تاکید کردند که با توجه به اینکه بعد از سال ها زائرین به حج تشرف پیدا میکنند بایستی از سوی ایران و عربستان تمامی برنامه ریزی ها طبق اصول بوده و با توجه به انجام مناسک حج آنها 10 روز سفر معنوی آنها به طول خواهد انجامید که 5 روز آن در مدینه منوره و 5 روز آن در مکه مکرمه می باشد.ایشان هم چنین خاطر نشان کردند که امسال حدودا 70 هزار زائر عمره به عربستان سفر خواهند کرد.نیاز است بدانید که از سوی سازمان حج و زیارت زائرین کعبه به دسته های 167 و 90 نفری تقسیم شده و آنها از فرودگاه امام خمینی با پرواز مستقیم به عربستان اعزم خواهند شد.

 

قبل تر در مقاله ی جداگانه قیمت، اولویت و زمان سفر عمره آذر 1402 را علام کردیم و سازمان حج و زیارت هم اشاره کردند که طبق اولویت های اعلام شده چنانچه اولویت شما از شماره ی 1 تا 400 باشد شما میتوانید از طریق سایت omreh.haj.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

 

چگونه اولویت ثبت نامی خود را بدانیم؟

شما برای متوجه شدن اولویت ثبت نامی خود میتوانید از طریق صفحه ی استعلام فیش حج و 3 روشی که در آن قرار داده ایم ، اولویت خود را متوجه شوید.

 

چگونه میتوانیم فیش حج خود را بفروشیم و یا بخریم؟

حالا که انتظار ها به پایان رسیده است و شما میتوانید به سرزمین وحی مشرف شوید در صورت داشتن فیش حج میتوانید آنرا هم بخرید و یا آنرا بفروشید که میتوانید جهت استعلام قیمت و راهنمایی با شماره تماس در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو سفید

سایت فیش مکه یکی از معتبرترین جاهایی است که شما میتوانید با خیال راحت فیش حج خود را خرید و فروش کرده و آگهی های خود را به طور رایگان در آن ثبت نمایید. سادتان باشد که شما بعد از مشاوره و تماس با ما به طور کامل راهنمایی شده و با قیمت مناسب برای هر دو طرف میتوانید فیش حج عمره و تمتع خود را بخرید و یا بفروشید.

لینک های مفید

ارتباط با ما

نماد ها و عتبارات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فیش مکه می باشد.

طراحی و سئو توسط گروه دیجیتال مارکتینگ وبتانیک